Doprava zdarma již od 2500,-

Fonendoskop Littmann Core Digital

Kód: 8490 8863 8572 8869 Zvolte variantu
Značka: Littmann®
10 199 Kč 8 429 Kč bez DPH
Skladem (1 ks) do 21 dnů do 21 dnů do 21 dnů Zvolte variantu
Varianta

Elektronický stetoskop 3M Littmann

Detailní informace

Detailní popis produktu

Digitální stetoskop Littmann Core Digital nabízí to nejlepší z obou světů se zaměřením na akustiku stetoskopu Cardiology IV a digitální technologii systému EKO. 
Funkce až 40x zesílení a aktivní potlačení hluku, vám pomohou provádět auskultace s větší jistotou. Stetoskop 3M Littmann CORE se připojuje k softwaru Eko na chytrém zařízení pro vizualizaci, snímání a sdílení dat.

  • Připojuje se k softwaru Eko pro vizualizaci a sdílení zvukových vln ze srdce
  • Až 40x zesílení (při špičkové frekvenci, vs. analogový režim)
  • Aktivní potlačení šumu snižuje nežádoucí šum na pozadí
  • Přepínání mezi analogovým a zesíleným režimem poslechu
  • Zátkové chrániče sluchu s měkkým těsněním poskytují vynikající akustické utěsnění a pohodlné nošení.
  • Nastavitelný oboustranný nerezový hrudní koš s otevřeným nebo uzavřeným kalichem.
  • Vhodné pro použití u dospělých a dětských pacientů
  • Schváleno FDA a v souladu s HIPAA

 

Jděte o krok dále v naslouchání.
Stetoskop 3M Littmann CORE schválený FDA vám umožňuje přepínat mezi analogovým a zesíleným poslechem, takže si můžete vybrat, jak chcete během vyšetření poslouchat. Technologie nastavitelné membrány (vynález 3M) vám umožňuje slyšet různé zvukové frekvence jednoduchým nastavením tlaku na hrudní snímač. Když je hrudní snímač přiložen na pacienta lehkým tlakem, uslyšíte nízkofrekvenční zvuky; trochu větší tlak vytváří vysokofrekvenční zvuky. Měkké těsnící špunty se přizpůsobí uchu pro maximální pohodlí a vynikající blokování okolního hluku.
Stetoskop 3M Littmann CORE pracuje se softwarem Eko na zařízeních iOS a Android a poskytuje vám způsob, který vyhovuje HIPAA, jak ukládat a komentovat 15, 30, 60 nebo 120 sekundové záznamy na zabezpečeném přístrojovém panelu. Vybudujte si knihovnu srdečních zvuků pro sledování progrese onemocnění nebo pro vzdělávání a bezpečně sdílejte nahrávky s kolegy.
Digitální stetoskop 3M Littmann CORE je fonendoskop 3M Littmann Cardiology IV s předem sestaveným digitálním nástavcem CORE. Pokyny k použití naleznete v příslušných uživatelských příručkách.
Upozorňujeme, že záruční doba na digitální fonendoskop 3M Littmann CORE je 2 roky a liší se tak od záruční doby uvedené v uživatelské příručce fonendoskopu Littmann Cardiology IV, která se vztahuje pouze na nákup fonendoskopu Littmann Cardiology IV při samostatném nákupu.

Důležité upozornění – tento produkt je zdravotnický prostředek, čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální fonendoskopy pro náročné uživatele
Záruka: 2 roky

Classic II S.E. and Master Classic II™ Stethoscope : 3M™ Littmann® Stethoscopes

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: