Doprava zdarma již od 2500,-

Dospělé elektrody pro PowerHeart G5

Kód: XELAED001B
2 360 Kč 1 950 Kč bez DPH
Na dotaz

Náhradní elektrody pro dospělé k defibrilátoru PowerHeart G5 jsou jednorázové elektrody určeny pro KPR u dospělých pacientů. Elektrody jsou unipolární (nepolarizované), což znamená, že každou z elektrod lze nalepit libovolně na pravou či levou stranu hrudi. Od data výroby je doba skladovatelnosti 2 roky. Každý den probíhá samotestovací program Rescue Ready, který se sám spouští a pokaždé otestuje a zkontroluje funkčnost baterie, softwaru a i elektrod. Pokud budou elektrody k defibrilátoru připojeny a skončí jim expirace, přístroj začne pípat a kontrolka připravenosti k použití změní barvu ze zelené na červenou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní elektrody pro dospělé k defibrilátoru PowerHeart G5 jsou jednorázové elektrody určeny pro KPR u dospělých pacientů.

Elektrody pro dospělé k PowerHeart G5 jsou unipolární (nepolarizované), což znamená, že každou z elektrod lze nalepit libovolně na pravou či levou stranu hrudi.  Od data výroby je doba skladovatelnosti 2 roky.

Každý den probíhá samotestovací program Rescue Ready, který se sám spouští a pokaždé otestuje a zkontroluje funkčnost baterie, softwaru a i elektrod. Pokud budou elektrody k defibrilátoru připojeny a skončí jim expirace, přístroj začne pípat a kontrolka připravenosti k použití změní barvu ze zelené na červenou.

Vlastnosti:

  • kompatibilní s defibrilátorem PowerHeart G5
  • bez iCPR funkce
  • jednorázové
  • pro dospělé pacienty
  • unipolární - lze nalepit libovolně na levou či pravou stranu hrudníku
  • skladovatelnost: 2 roky