Doprava zdarma již od 2500,-

ZOLL AED 3

Kód: 3474
Tip
Značka: ZOLL
69 449 Kč 57 396 Kč bez DPH
Na dotaz

Defibrilátor ZOLL AED 3 je jedinečný moderní a spolehlivý bifázický přístroj pro laické i profesionální použití, který má univerzální defibrilační elektrody pro děti i dospělé a tlačítkem se pouze přepne na dětský režim.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace

Defibrilátor ZOLL AED 3 je jedinečný moderní a spolehlivý bifázický přístroj pro laické i profesionální použití, který má univerzální defibrilační elektrody pro děti i dospělé a tlačítkem se pouze přepne na dětský režim.

Defibrilátor je velice snadné používat, protože zachránce velmi názorně navádí obrázky na displeji, metronomem a hlasovými a textovými pokyny v českém jazyce.

Během 5ti vteřin defibrilátor sám provede inteligentní analýzu práce srdce a pokud je potřeba, vydá povel k defibrilaci, kterou zachránce provede stisknutím tlačítka. Přístroj má jako jediný na trhu funkci Real CPR Help, která v reálním čase kontroluje, zda je hloubka a rychlost masáže srdce správná a zachránci dává okamžitě zpětnou vazbu.

Standardní defibrilátory ZOLL AED PLUS mají záruku 5 let, ale pokud zadáte sériové číslo přístroje a jeho umístění, záruka se zvyšuje na 7 let.
Odkaz na zvýšení záruky.
https://www.zolldeviceregistration.com/cs

Defibrilátor monitoruje uběhlý čas od počátu resuscitace a počet dodaných výbojů. Přístroj se jednou za týden sám testuje a barevnou kontrolkou označí, že je v pořádku. Každý přístroj je samostatně testován, jeho spolehlivost je tedy garantována. Elektrody ZOLL jsou v současné době jediné na trhu, které mají expiraci 5 let. Baterie má výdrž až 5 let v pohotovostním režimu. To vše snižuje náklady během 10ti let až o 50 % oproti jiným defibrilátorům.

K zakoupenému přístroji nabízíme školení obsluhy AED a neodkladné resuscitace v rozsahu 45 - 60 minut.

Školení provádí profesionální záchranář Bc. Norbert Bidrman, DiS , který pracuje u zdravotnické záchranné služby.

Cena :

Praha 1500 ,- Kč vč. DPH 21% 

Mimo Prahu 1500,- Kč,- vč. DPH 21% + dopravné 4,60 Kč/km 

Důležité upozornění – tento produkt je zdravotnický prostředek, čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Defibrilátory
Záruka: 5 LET
Evidenční číslo SÚKL: 00742899
Zdravotnický prostředek, míra zdravotního rizika: llb

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: