ZOLL AED 3

Kód: 3474
Tip
Značka: ZOLL
66 538 Kč 54 990 Kč bez DPH
Na dotaz

Defibrilátor ZOLL AED 3 je jedinečný moderní a spolehlivý bifázický přístroj pro laické i profesionální použití, který má univerzální defibrilační elektrody pro děti i dospělé a tlačítkem se pouze přepne na dětský režim.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace

Defibrilátor ZOLL AED 3 je jedinečný moderní a spolehlivý bifázický přístroj pro laické i profesionální použití, který má univerzální defibrilační elektrody pro děti i dospělé a tlačítkem se pouze přepne na dětský režim.

Defibrilátor je velice snadné používat, protože zachránce velmi názorně navádí obrázky na displeji, metronomem a hlasovými a textovými pokyny v českém jazyce.

Během 5ti vteřin defibrilátor sám provede inteligentní analýzu práce srdce a pokud je potřeba, vydá povel k defibrilaci, kterou zachránce provede stisknutím tlačítka. Přístroj má jako jediný na trhu funkci Real CPR Help, která v reálním čase kontroluje, zda je hloubka a rychlost masáže srdce správná a zachránci dává okamžitě zpětnou vazbu.

Standardní defibrilátory ZOLL AED PLUS mají záruku 5 let, ale pokud zadáte sériové číslo přístroje a jeho umístění, záruka se zvyšuje na 7 let.
Odkaz na zvýšení záruky.
https://www.zolldeviceregistration.com/cs

Defibrilátor monitoruje uběhlý čas od počátu resuscitace a počet dodaných výbojů. Přístroj se jednou za týden sám testuje a barevnou kontrolkou označí, že je v pořádku. Každý přístroj je samostatně testován, jeho spolehlivost je tedy garantována. Elektrody ZOLL jsou v současné době jediné na trhu, které mají expiraci 5 let. Baterie má výdrž až 5 let v pohotovostním režimu. To vše snižuje náklady během 10ti let až o 50 % oproti jiným defibrilátorům.

K zakoupenému přístroji nabízíme školení obsluhy AED a neodkladné resuscitace v rozsahu 45 - 60 minut.

Školení provádí profesionální záchranář  Norbert Bidrman, DiS , který pracuje u zdravotnické záchranné služby.

Cena :

Praha 1500 ,- Kč vč. DPH 21% 

Mimo Prahu 1500,- Kč,- vč. DPH 21% + dopravné 4,60 Kč/km 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Defibrilátory
Záruka: 5 LET
Evidenční číslo SÚKL: 00742899
Zdravotnický prostředek, míra zdravotního rizika: llb

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení