Hlavové fixátory, fixace páteře, fixace pánve

 
2300
4102123004102
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

   
 • Fixační imobilizační pánevní pás Pelvic Sling Kód: 4295/SMA
  Fixační imobilizační pánevní pás Pelvic Sling
  Do 3 dnů

  Fixační imobilizační pánevní pás Pelvic Sling

  Fixační imobilizační pánevní pás Pelvic Sling pro rychlou neinvazivní stabilizaci zlomenin pánve kdekoliv v terénu. Pelvic Sling je navržen pro rychlou a snadnou aplikaci na odděleních urgentního příjmu i záchrannou službou. Aplikace Pelvic Slingu je rychlá (většinou za méně než jednu minutu) a má takovou velikost, která vyhovuje 95% dospělé populace bez nutnosti zkracování nebo jiných úprav. Pás rovnoměrně rozkládá tlak po celém obvodu poraněné pánve, významně snižuje riziko důsledků poranění pánve.

  1 901 Kč bez DPH
  2 300 Kč
  Značka: Sam Medical Záruka: 2 roky
 • SpeedBlocks - fixátor hlavy Kód: 983090
  SpeedBlocks - fixátor hlavy
  Do 14 dnů

  1 929 Kč bez DPH
  2 334 Kč
     
  Značka: Laerdal Medical
 • t pod Kód: M0023
  Fixační imobilizační pánevní pás T-POD
  Do 3 dnů

  Fixační imobilizační pánevní pás T-POD (Trauma Pelvic orthotic device sling), pro rychlou neinvazivní stabilizaci zlomenin pánve kdekoliv v terénu. T-POD je jediná pánevní dlaha, která automaticky omezuje sílu stažení na bezpečnou a efektivní úroveň. Snadná manipulace. Speciální řemenice zajišťuje ideální napětí T-PODu a brání přílišnému stažení pánve. Pás rovnoměrně rozkládá tlak po celém obvodu poraněné pánve.


  2 645 Kč bez DPH
  3 201 Kč
     
  Značka: PYNG Medical Záruka: 2 roky
 •  
 • ked kendrick extraction device 2 Kód: KED1
  Páteřní dlaha KED
  Do 3 dnů

  Páteřní dlaha KED (Kendrick Extraction Device) je korzet pro vyproštění a imobilizaci páteře. Páteřní dlaha / korzet KED je ideální pro všechny urgentní situace kdy je nezbytné znehybnění zlomenin žeber nebo kostí v pánevní oblastí.. Páteřní dlaha KED je vhodná obzvláště při situacích, kdy jsou oběti zablokované ve vozidlech, zřícených budovách, závalech a jiných nehodách a předpokládá se u nich poranění páteře. Kendrick extraction device dlaha KED se vyznačuje pevností ve vertikálním směru a flexibilitou v horizontálním směru, snadným a intuitivním použítím, které umožnuje rychlou imobilizaci páteře a bezpečné vyproštění. Spony jsou zbarveny pro snadné rozpoznání. Dodávaná páteřní dlaha KED v sadě obsahuje vyprošťovací a upěvňovací korzet, fixační pásky na čelo a bradu, zákrční vycpávku a transportní brašnu. Páteřní korzet KED je RTG průhledný a RTG kompatibilní. KED je jednou zezákladních pomůcek pro záchranné týmy, které jsou první u dopravních nehod.Páteřní dlaha KED je vhodná pro děti i těhotné ženy.


  2 890 Kč bez DPH
  3 497 Kč
     
  Značka: Bexamed Záruka: 2 roky
 • Imobilizér hlavy Kód: 1196489
  Imobilizér hlavy
  do 21 dnů

  3 090 Kč bez DPH
  3 739 Kč
     
  Značka: Bexamed
 • sed p te n dlaha Kód: SR00111B
  Páteřní dlaha SED
  Do 3 dnů

  Páteřní dlaha SED Spencer (imobilizační korzet) je nástrojem pro vyproštění a imobilizaci páteře, ideální pro všechny urgentní situace kdy je nezbytné znehybnění fraktury žeber a pánevních oblastí. Páteřní dlaha SED je vhodná obzvláště při situacích, kdy jsou oběti zablokované ve vozidlech, zřícených budovách, závalech a jiných nehodách a předpokládá se u nich poranění páteře. Páteřní dlaha SED je vhodná pro děti i těhotné ženy. SED se vyznačuje pevností ve vertikálním směru a flexibilitou v horizontálním směru, snadným a intuitivním použítím, které umožnuje rychlou imobilizaci páteře a bezpečné vyproštění. Spony jsou zbarveny pro snadné rozpoznání. SED je zcela RTG kompatibilní. Dodávaná páteřní dlaha SED v sadě obsahuje vyprošťovací a upěvňovací korzet, fixační pásky na čelo a bradu, krční vycpávku a transportní brašnu. SED je RTG průhledný.


  3 390 Kč bez DPH
  4 102 Kč
     
  Značka: SPENCER Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem