Doprava zdarma již od 2500,-

CRASH & CARRY figurína

Kód: 1105-9006
Značka: tee-uu
5 190 Kč 4 289 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

výcviková figurína

Detailní informace

Detailní popis produktu

CRASH & Carry  výcviková figurína je ideální tréninkový nástroj pro členy hasičských a záchranných služeb. Každý, kdo už měl za úkol připravit praktická školení, ví, jak těžké je nosit školící figuríny ve vlastních rukouch je to nesmírně vyčerpávající a někdy téměř nemožné. Integrovaný a (stowable) transportní systém umožňuje snadné přenášení figuríny jako batoh. Paže a nohy jsou spojeny se dvěma nastavitelnými pásky a robustních kovových spon. Dva lidé mohou snadno přenášet figuríny pomocí popruhů jako rukojeti. Suché zipy pro upevnění vzorů zranění lze nalézt na hlavě figuríny , trupu a končetinách. Vhodné ukázky jsou součástí dodávky (DVD-ROM). Volitelné vzory zranění mohou být připevněny k okamžitému použití - laminované a s  integrovaným suchým zipem. Kromě toho jsou tu samolepící THERMO PADS od tee-uu, které jsou k dispozici (na vyžádání) pro školení s infračervenými kamerami. 170 cm Velká CRASH & Carry školící Figurína může být vyplněna individuálně uživatelem - až do hmotnosti 40 kg.

Celková hmotnost 25 - 35 kg je vhodná pro realistický scénář vzdělávání, při této váze nejsou účastníci zbytečně nadměrně namáháni.  
Velikost: 170 cm  hmotnost prázdné figuríny: 2,0 kg  max.
Plnící váha: 40 kg (není součástí dodávky)  
Materiál: 1680D TEC polyester s 2 mm HighDurable PVC obložení

Tip na vyplnění figuríny:
Pro plnění doporučujeme útržky látky nebo starého oblečení, jako jsou těžké riflové látky. Přidáním závaží nebo kamenů jednotlivě zabalených do hadrů lze hmotnost zvýšit selektivně a podle potřeby. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: