CRASH & CARRY figurína

Kód: 1105-9006
Značka: tee-uu
5 395 Kč 4 459 Kč bez DPH
Do 14 dnů

výcviková figurína

Detailní informace

Detailní popis produktu

CRASH & Carry  výcviková figurína je ideální tréninkový nástroj pro členy hasičských a záchranných služeb. Každý, kdo už měl za úkol připravit praktická školení, ví, jak těžké je nosit školící figuríny ve vlastních rukouch je to nesmírně vyčerpávající a někdy téměř nemožné. Integrovaný a (stowable) transportní systém umožňuje snadné přenášení figuríny jako batoh. Paže a nohy jsou spojeny se dvěma nastavitelnými pásky a robustních kovových spon. Dva lidé mohou snadno přenášet figuríny pomocí popruhů jako rukojeti. Suché zipy pro upevnění vzorů zranění lze nalézt na hlavě figuríny , trupu a končetinách. Vhodné ukázky jsou součástí dodávky (DVD-ROM). Volitelné vzory zranění mohou být připevněny k okamžitému použití - laminované a s  integrovaným suchým zipem. Kromě toho jsou tu samolepící THERMO PADS od tee-uu, které jsou k dispozici (na vyžádání) pro školení s infračervenými kamerami. 170 cm Velká CRASH & Carry školící Figurína může být vyplněna individuálně uživatelem - až do hmotnosti 40 kg.

Celková hmotnost 25 - 35 kg je vhodná pro realistický scénář vzdělávání, při této váze nejsou účastníci zbytečně nadměrně namáháni.  
Velikost: 170 cm  hmotnost prázdné figuríny: 2,0 kg  max.
Plnící váha: 40 kg (není součástí dodávky)  
Materiál: 1680D TEC polyester s 2 mm HighDurable PVC obložení

Tip na vyplnění figuríny:
Pro plnění doporučujeme útržky látky nebo starého oblečení, jako jsou těžké riflové látky. Přidáním závaží nebo kamenů jednotlivě zabalených do hadrů lze hmotnost zvýšit selektivně a podle potřeby. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení