Doprava zdarma již od 2500,-

Rhino Junior - konvička na výplach nosu pro děti

Kód: 6582
Značka: Rhino Horn™
249 Kč 206 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
 • Výplach nosu konvičkou Rhino Horn™ je snadný a šetrný způsob odstranění hlenu, prachu a jiných cizích částic z oblasti nosu.
 • Provedení je jednoduché a nese s sebou minimální riziko nežádoucích vedlejších účinků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • Tato metoda je velmi účinná při prevenci a léčbě běžných zánětů horních cest dýchacích, včetně virových infekcí, jakož i akutních a chronických zánětů vedlejších nosních dutin. Solný roztok při výplachu odplaví zánětlivý sekret, zvlhčí sliznici a urychlí její regeneraci.
 • U osob trpících alergickou rýmou (zejm. v důsledku alergie na pyl a prach) dojde při výplachu nosu k odstranění alergenů, a tím ke zmírnění obtíží.
 • Výplach nosu se osvědčil také jako péče po chirurgických zásazích v oblasti nosu, u osob pobývajících v prašném prostředí i při nadměrném vysychání nosní sliznice.
 • Použití konvičky Rhino Horn™ není nákladné – stačí vlažná voda a běžná kuchyňská sůl. K výplachu nosu se standardně používá fyziologický roztok (0,9% NaCl), který se připraví pomocí přibalené odměrky.
 • Možnost použití s běžnou kuchyňskou nebo mořskou solí, a to v různých koncentracích dle aktuální potřeby (isotonický nebo hypertonický roztok).
 • Konvička Rhino Horn™ je navržena tak, aby voda lehce protékala nosními průchody pouze díky působení gravitace. Použití nenese rizika spojená s nadměrným aplikačním tlakem.
 • Nejsou nutné žádné opakované nebo doplňkové nákupy. Zanedbatelné provozní náklady umožňují každodenní preventivní použití.
 • Osvědčený systém k výplachu nosu solnými roztoky. Jednoduchá a odolná konstrukce s možností jednoduché domácí desinfekce (např. několikaminutovým vyvařením ve vodě) zajišťuje prakticky neomezenou životnost.
 • Rhino Horn Junior

  Konvička Rhino Horn™ Junior je speciálně navržená pro děti ve věku 4 až 12 let. Oproti originální konvičce Rhino Horn™ je její objem asi o 1/3 menší, tj. cca 200 ml, a je tedy vhodnější pro dětskou ruku. Menší je i ústí nálevky, které se tak lépe hodí pro menší dětský nos.

  Proč používat Rhino Horn™ Junior

  Výplach nosu konvičkou Rhino Horn™ uvolňuje ucpaný nos při běžném nachlazení a rýmě. Usnadňuje smrkání a očistu nosu od hnisu a přebytečného hlenu. Rovněž ulevuje od otoku sliznice.

  Rhino Horn™ se pravděpodobně osvědčí i osobám trpícím astmatem a respirační alergií na pyl a prach. Použití konvičky Rhino Horn™ je prospěšné i u akutního i chronického zánětu dutin a pomáhá zotavení po chirurgických zákrocích v oblasti nosu.

  Dokonce i některé příznaky závažných respiračních onemocnění typu cystická fibróza, CHOPN (chronická obstrukční plicní nemoc), nebo ciliární dyskineze (známá pod starším názvem syndrom nepohyblivých řasinek) mohou být výplachem nosu tlumeny.

   

  Snadné použití

  One Rhino Spoon salt…

  1 Jedna odměrka soli ...

  Použijte obyčejnou kuchyňskou nebo mořskou sůl (NaCl).

   

   

  Lukewarm water...

  2 … doplnit vodou ...

  Konvičku zcela naplňte vodou tělesné teploty (asi 37C) a nechte sůl rozpustit. Voda musí být nezávadná a tedy pitná.

   

  One Rhino Spoon salt…

  3 … výplach nosu ...

  Mírně předkloňte hlavu a voda bude samovolně protékat nosními dírkami.

  Drying the nose after Rhino Horn Junior nose cleansing

  4 … a vysmrkání.

  Jemným vysmrkáním odstraníte zbývající vodu a výsledkem bude uvolněný nos a příjemný pocit.

  Konvičky Rhino Horn™ Junior lze zakoupit v lékárnách.

  Rhino Horn Junior

  Bezpečný výrobek

  Konvička Rhino Horn™ je vyrobena z tvrdého plastu (PEHD), recyklovatelného a šetrného k životnímu prostředí. Materiál je schválený pro styk s potravinami.

  Rhino Horn™ byl úspěšně testován dle nařízení EU REACH na přítomnost tzv. látek vzbuzujících mimořádné obavy (SVHC — substances of very high concern). Rhino Horn™ neobsahuje ftaláty, kadmium ani bisfenol A (BPA).

  Rhino Horn™ je vyráběn v souladu s ISO 13485:2003, systémem řízení jakosti výrobců zdravotnických prostředků.

  Označení CE vyjadřuje shodu výrobku se směrnicí 93/42/EEC o zdravotnických prostředcích.

  Podrobný návod k použití je přiložen v každém balení. Video s praktickou ukázkou procedury můžete zhlédnout zde.

  Důležité upozornění – tento produkt je zdravotnický prostředek, čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.

  Navrženo v Norsku. Vyrobeno ve Vietnamu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: