Doprava zdarma již od 2500,-

BRAYDEN BABY - resuscitační figurína kojenec

Kód: 3599
Značka: Innosonian
31 339 Kč 25 900 Kč bez DPH
Do 14 dnů

Resuscitační figurína Brayden Baby pro nácvik resuscitace kojence.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Resuscitační figurína Brayden Baby je vyvinutá ve spolupráci s předními evropskými odborníky v oblasti resuscitace kojenců. Figurína kojence Brayden Baby poskytuje zpětnou reakci formou vysvícení krevního řečiště až do hlavy (v případě komprese hrudníku) a navíc i vysvícením plic (při ventilaci). Brayden Bayby je jedinou figurínou na světě, která toto umožňuje.
Brayden Baby, stejně jako dospělá a dětská verze oblíbených figurín Brayden, demonstruje správné provedení KPR pomocí vizualizace světelného toku krve ze srdce do mozku. Zpětná vazba správného provedení se projeví vysvícením čela nemluvněte. Pro správné provedení srdeční masáže s Brayden Baby se hodnotí tyto čtyři parametry (hloubka, rychlost, uvolňování, správná pozice prstu). Pokud jsou všechny součásti kompresí hrudníku provedeny správně, na čele figuríny Brayden Baby se rozsvítí kontrolka kvality KPR.
Brayden Baby je první kojenecká figurína, která dokáže poskytnout zpětnou vizuální vazbu pro efektivní kompresi hrudníku i ventilaci. Brayden Baby poskytuje na základě intuitivní světelné vizualizace okamžitou odezvu pro správné poskytování masáže srdce i plicní ventilace.
Poloha hlavy kojence, odpor čelistí jsou realistické, přidaná funkce blikání světel, pokud student např. přetlakuje ventilaci. Figurína Brayden Baby je neocenitelná pro výcvik kojenců BLS, což studentovi umožní představit si, co to vlastně znamená zajistit účinnou ventilaci bez nadměrného nafouknutí a také poskytovat kvalitní KPR s použitím správné hloubky a zpětného uvolňování prstů při stlačování hrudníku.
Brayden Baby figurína byla navržena pro ideální výuku pediatrické BLS, EPALS a EPILS.

Doplňkové parametry

Kategorie: Figuríny pro nácvik resuscitace dětí
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: