Doprava zdarma již od 2500,-

PRESTAN dítě - figurína KPR dítěte s monitorem

Kód: 4115.PPCM100MMS
5 638 Kč 4 660 Kč bez DPH
Do 3 dnů

PRESTAN je profesionální figurína dítěte pro nácvik resuscitačních technik, autentická na pohled i pohmat.

Prestan KPR monitor počítá a průměruje počet stlačení hrudníku v přepočtu na minutu a okamžitě danou rychlost signalizuje pomocí LED diod.

Každý student se dokáže díky simulátoru Prestan s KPR monitorem naučit provádět nepřímou masáž srdce správnou rychlostí, aby bylo poskytnutí první pomoci co nejefektivnější.

Díky zřetelně viditelným LED diodám dokáže lektor kontrolovat více studentů najednou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRESTAN dítě - figurína KPR dítěte

Model umožňuje simulovat:
• Nácvik resuscitace
• Záklon hlavy, podepření brady
• Umělé dýchání z úst do úst
• Nepřímá srdeční masáž
• LED diody pro kontrolu provádění správné rychlosti KPR
• akustický signál správné hloubky masáže


Realistický na pohled a na dotek, ve své kategorii se jedná o jedinečný model. Dostupný jednotlivě nebo v balení po 4 kusech, ideální pro výuku více studentů (autoškoly, tréninková centra, školy,…). Intuitivní systém výměny plicních vaků bez použití nástrojů.
Prestan KPR monitor počítá a průměruje počet stlačení hrudníku v přepočtu na minutu a okamžitě danou rychlost signalizuje pomocí LED diod studentovi nebo instruktorovi. Každý student se dokáže naučit nepřímou srdeční masáž správnou rychlostí, aby bylo poskytnutí první pomoci co nejefektivnější. Díky zřetelně viditelným LED diodám dokáže instruktor kontrolovat více studentů najednou.
Díky patentovanému systému konstrukce je reálně simulována nutnost záklonu hlavy při provádění umělého dýchání. V případě, že student neprovede záklon hlavy, budou dýchací cesty blokovány.
Dále je model vybaven zvukovou signalizací pro určení správné hloubky stlačení. Jakmile je hrudník stlačen do požadované hloubky, ozve se „cvaknutí“.

Světlá barva kůže.
Díky patentovanému systému konstrukce je j Prestan simulátoru reálně simulována nutnost záklonu hlavy při provádění umělého dýchání. V případě, že student neprovede záklon hlavy, budou dýchací cesty blokovány. Dále je model vybaven zvukovou signalizací pro určení správné hloubky stlačení. Jakmile je hrudník stlačen do požadované hloubky, ozve se „cvaknutí“.

Figurína PRESTAN Professional Child je navržena tak, aby vypadala jako dětská verze dospělé figuríny s méně výraznými tělesnými strukturami a jemnějšími a dětštějšími rysy obličeje. Je menší a hubenější než figurína dospělého PRESTAN Professional Adult, avšak stále realistická na pohled a dotek se stejnými funkcemi zpětné vazby KPR jako figurína dospělého PRESTAN Professional Adult.

Simulátor je plně v souladu s aktuálními průmyslovými směrnicemi, včetně nejnovějšího nařízení AHA o integrované odezvě.

Figurína je dostupná ve středním odstínu pleti pouze s KPR odezvou a v balení po 1 kusu nebo po 4 kusech.

Všechny figuríny PRESTAN pro nácvik KPR jsou vyrobeny v USA.

Další detaily:

Všechny figuríny PRESTAN Professional jsou dostupné s revolučním monitorem frekvence KPR, který poskytuje okamžitou odezvu jak instruktorům, tak studentům. Vizuální odezva z monitoru frekvence KPR poskytuje studentům realistický pocit provedení 100-120 kompresí za minutu. Světélka nepřetržitě signalizují vývoj frekvence a potvrzují, zda jsou komprese v rozsahu 100-120 kompresí za minutu doporučovaném průmyslovými směrnicemi. Žluté světlo bude blikat tehdy, pokud je překročen horní limit 120 kompresí za minutu, a upozorňuje tak studenty, aby zpomalili. Instruktoři mohou snadno a rychle sledovat několik studentů najednou.

Kromě vizuálního monitoru frekvence KPR mohou studenti také poslouchat zvuk cvakání, který potvrzuje stlačení hrudníku do správné hloubky 5-6 cm, což jim umožňuje procítit skutečnou sílu potřebnou k provedení komprese hrudníku ve skutečné situaci.

Monitor frekvence KPR lze koupit zvlášť pro vylepšení jakékoliv figuríny PRESTAN Professional bez monitoru.

 

prestan-signalizace

 Obsahuje:

  • 1 figurína (světlá barva kůže)
  • 1 KPR monitor (se dvěma AA bateriemi)
  • 10 plicních vaků
  • příručka
  • 1 přenosný obal pro 1 figurínu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: