Doprava zdarma již od 2500,-

Brayden Junior - konverzní kit

Kód: 3596
Značka: Innosonian
4 098 Kč 3 387 Kč bez DPH
Na dotaz

BRAYDEN JUNIOR je konverzní kit pro rozšíření standardní dospělé figuríny Brayden na figurínu s dětskými/juniorskými parametry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BRAYDEN JUNIOR je konverzní kit pro rozšíření standardní dospělé figuríny Brayden na figurínu s dětskými/juniorskými parametry. Zakoupením konverzního kitu Brayden JUNIOR tak můžete využívat všech unikátních vlastností dospělého Braydena v dětském módu. Přeměna dospělé na dětskou figurínu je velmi rychlá, téměř minutová záležitost. Vizuální charakteristika i funkční charakteristika figuríny následně odpovídá dítěti cca 10 let starému. Jednu figurínu tak můžete opakovaně využívat při nácviku resuscitace dospělého i dětského pacienta. Šetříte tak nejen úsporu peněz při pořizování dvou figurín, ale také prostor a komfort nutný k přepravě.
Obě figuríny odpovídají jak americkým tak evropským pokynům pro resuscitaci. Brayden je v současnosti jedinou figurínou, která tuto možnost nabízí.

Resuscitační figurína Brayden je určena pro nácvik správně prováděného KPR. Její jedinečnou vlastností je okamžitá zpětná vazba ve formě reálně zobrazovaného průtoku krve ze srdce do mozku pomocí LED diod. Figurína Brayden je majitelem prestižního ocenění za design v roce 2016. Model figuríny Brayeden umožňuje simulovat správný záklon hlavy, podepření brady, nepřímou srdeční masáž, dýchání z úst do úst - správné provedení je znázorněno průtokem krve od srdce k mozku. Pokud masáž není prováděna správně, průtok krve k mozku nebude vysvícen.

Doplňkové parametry

Kategorie: Figuríny pro nácvik resuscitace dětí
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: