Doprava zdarma již od 2500,-

Dezinfekce Sterillium 100ml

Kód: 9802713
Značka: Hartmann
135 Kč 121 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)

Pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou. Na bázi propanolu. Bez parfemace a přidaných barviv.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Široké spektrum účinnosti proti bakteriím, kvasinkám a obaleným virům. Bez přidaných barviv a vůně. Výjimečně dobrá snášenlivost s pokožkou i při dlouhodobém používání.

Aplikace
-Sterillium classic pure neobsahuje barviva a vonné látky, a proto je zvláště vhodný pro uživatele s citlivou pokožkou. Poskytuje vynikající okamžitý účinek a dlouhodobou antimikrobiální aktivitu až šest hodin.

 

Dezinfekce rukou je jedním z nejdůležitějších preventivních opatření pro přerušení infekčního řetězce. Prováděním hygienické dezinfekce rukou v průmyslu, stejně tak jako hygienické nebo chirurgické dezinfekce rukou v různých oblastech zdravotnictví, se docílí rychlé a důkladné redukce počtu bakterií, a to jejich usmrcením.  Sterillium® - nejprodávanější přípravek na dezinfekci rukou v Evropě již více než 40 let - nabízí mnoho výhod pro důvěryhodnou a šetrnou dezinfekci rukou: široké spektrum účinnosti velice dobré reziduální a přetrvávající účinky redukuje transientní flóru o více než 99,99 % za 30 s chirurgická dezinfekce rukou za 1,5 min výjimečně dobrá snášenlivost s pokožkou i při dlouhodobém používání vynikající ochrana pokožky antiperspirantní účinek Složení 100 ml roztoku obsahuje:  účinné látky: propan-2-ol 45 g, propan-1-ol 30 g, mecetroniumetilsulfate (INN) 0,2 g  pomocné látky: purifikovaná voda, tetradecan-1-ol, glycerol 85 %, parfémové přísady, barvící složka patentblue V 80%  Mikrobiologická účinnost Baktericidní, fungicidní, tuberkulocidní, mykobaktericidní, virucidní na obalené viry (vč. HBV, HIV, HCV), SARS, účinný proti adeno, papova a rota viru.  AB1-TMV    Oblasti použití Velkou výhodou při používání přípravku
Sterillium® je, že dezinfekce může být prováděna kdekoliv bez ohledu na dostupnost vody a umývadla. 
Sterillium® je určeno pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou. Je to přípravek vhodný k použití ve všech oblastech se zvýšenými požadavky na hygienu. ve všech nemocničních odděleních ve funkčních oblastech (operační sály, jednotky intenzivní péče, infekční oddělení) v terapeutických místnostech v ambulancích v laboratořích, pracovištích domácí péče, úklidových službách v ordinacích všech odborností při domácí péči o pacienty, staré lidi a malé děti při domácí dialýze v průmyslu (farmaceutická a kosmetická výroba, zpracování potravin)
Sterillium® není vhodné k dezinfekci sliznic a není vhodné jej používat v těsné blízkosti očí.

Důležité upozornění – tento produkt je zdravotnický prostředek, čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce
Hmotnost: 0.11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: