Dezinfekce Sterillium 100ml

Kód: 9802713
Značka: Hartmann
145 Kč 120 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)

Pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou. Na bázi propanolu. Bez parfemace a přidaných barviv.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Široké spektrum účinnosti proti bakteriím, kvasinkám a obaleným virům. Bez přidaných barviv a vůně. Výjimečně dobrá snášenlivost s pokožkou i při dlouhodobém používání.

Aplikace
-Sterillium classic pure neobsahuje barviva a vonné látky, a proto je zvláště vhodný pro uživatele s citlivou pokožkou. Poskytuje vynikající okamžitý účinek a dlouhodobou antimikrobiální aktivitu až šest hodin.

 

Dezinfekce rukou je jedním z nejdůležitějších preventivních opatření pro přerušení infekčního řetězce. Prováděním hygienické dezinfekce rukou v průmyslu, stejně tak jako hygienické nebo chirurgické dezinfekce rukou v různých oblastech zdravotnictví, se docílí rychlé a důkladné redukce počtu bakterií, a to jejich usmrcením.  Sterillium® - nejprodávanější přípravek na dezinfekci rukou v Evropě již více než 40 let - nabízí mnoho výhod pro důvěryhodnou a šetrnou dezinfekci rukou: široké spektrum účinnosti velice dobré reziduální a přetrvávající účinky redukuje transientní flóru o více než 99,99 % za 30 s chirurgická dezinfekce rukou za 1,5 min výjimečně dobrá snášenlivost s pokožkou i při dlouhodobém používání vynikající ochrana pokožky antiperspirantní účinek Složení 100 ml roztoku obsahuje:  účinné látky: propan-2-ol 45 g, propan-1-ol 30 g, mecetroniumetilsulfate (INN) 0,2 g  pomocné látky: purifikovaná voda, tetradecan-1-ol, glycerol 85 %, parfémové přísady, barvící složka patentblue V 80%  Mikrobiologická účinnost Baktericidní, fungicidní, tuberkulocidní, mykobaktericidní, virucidní na obalené viry (vč. HBV, HIV, HCV), SARS, účinný proti adeno, papova a rota viru.  AB1-TMV    Oblasti použití Velkou výhodou při používání přípravku
Sterillium® je, že dezinfekce může být prováděna kdekoliv bez ohledu na dostupnost vody a umývadla. 
Sterillium® je určeno pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou. Je to přípravek vhodný k použití ve všech oblastech se zvýšenými požadavky na hygienu. ve všech nemocničních odděleních ve funkčních oblastech (operační sály, jednotky intenzivní péče, infekční oddělení) v terapeutických místnostech v ambulancích v laboratořích, pracovištích domácí péče, úklidových službách v ordinacích všech odborností při domácí péči o pacienty, staré lidi a malé děti při domácí dialýze v průmyslu (farmaceutická a kosmetická výroba, zpracování potravin)
Sterillium® není vhodné k dezinfekci sliznic a není vhodné jej používat v těsné blízkosti očí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení