Doprava zdarma již od 2500,-

Cutasept F 50 ml

Kód: 9812251
Značka: Hartmann
190 Kč 157 Kč bez DPH
Na dotaz

Popis

Působí rychle a komplexně. Vynikající snášenlivost s pokožkou. Obzvláště ekonomický díky aplikačním pomůckám.

Aplikace

Cutasept® F se používá před injekcemi, odběry krve, punkcemi a malými chirurgickými zákroky a katetrizací, stejně jako při ošetřování menších poranění. Pro předoperační a pooperační antisepsi chirurgického pole.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cutasept® Fje alkoholový přípravek na dezinfekci kůže s odmašťovacím, čistícím a reziduálním účinkem.  má optimální mikrobicidní účinek, a to i proti kmenům rezistentním na antibiotika, mykobakteriím a lipofilním virům, HBV, HIV, rotavirům a Herpes simplex typu 1působí rychle a vykazuje dobré reziduální účinkyje výborně snášen pokožkoupoužívá se pro odmašťování kůžepo zaschnutí zajišťuje dobrou přilnavost chirurgických fóliívhodný k dezinfekci nohou Účinnost: Baktericidní (vč. MRSA), fungicidní, tuberkulocidní, mykobaktericidní, virucidní na obalené viry (vč. HBV, HCV, HIV), účinný proti Herpes simplex viru typu 1 a rotaviru. Účinné látky ve 100 ml roztoku: 2-propanol 63,0 g, benzalkoniumchlorid 0,025 g

Důležité upozornění – tento produkt je zdravotnický prostředek, čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce
Hmotnost: 0.07 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: