Prometheus Medical

787
7881787788
   
 • chest seal russel obal Kód: 4784
  Russel Chest Seal - hrudní chlopeň
  do 5 dnů

  Russel Chest Seal je hydrogelové okluzivní krytí s integrovaným nízkoprofilovým ventilem pro ošetření otevřeného pneumotoraxu. Základním materiálem Russell Chest Seal® je hydrogelové krytí s vynikajícími vzduchotěsnícími parametry, které jsou hlavním předpokladem pro úspěšné ošetření otevřených poranění hrudníku.

  Russel Chest Seal - chlopeň byla testována vojenskou aliancí NATO a je testovaná i při extrémních podmínkách. Russel Chest Seal lze na rozdíl od běžných chlopní použít i na velmi zpocené pokožce, nebo pokožce s vysokou mírou ochlupení. Russel Chest Seal může být aplikována na pokožce i po dlouhou dobu několika hodin, bez jakýchkoliv známek odlepení.

  Dalším prvkem, který činí Russell Chest Seal® unikátní, je mechanismus integrovaného ventilu. Tento ventil se otevírá a zavírá již při velmi malých změnách tlaku vzduchu. Ventil je průhledný. Velká plocha hrudního krytí poskytuje prostor pro nepřesné umístění v prostředí s vysokým stresem. Čtyři periferní otvory jsou dostatečně velké (36Fr), aby umožnily odtok krve, chlopeň tak zůstává efektivní i při pokračujícím krvácení z hrudníku.

  Těsnící chlopeň Russel Chest Seal má jedinečný nízký profil a flexibilitu. Dodává se v předem složené podobě, která usnadňuje uložení do zdravotnických obalů.


  650 Kč bez DPH
  787 Kč
     
  Značka: Prometheus Medical Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem