Doprava zdarma již od 2500,-

WaterJel gel na popáleniny 120 ml

Kód: BJ120
Značka: WATER-JEL
275 Kč 246 Kč bez DPH
Skladem (13 ks)

WaterJel gel je patentovaný produkt - popáleninový gel americké výroby sloužící k okamžitému ošetření spálených a opařených míst na lidském těle.
Water Jel gel s výtažkem čajovníku australského Tea Tree oil představuje okamžitou první pomoc při menším popálení nebo opaření. WaterJel popáleninový gel chladí a zmírňuje bolest při všech typech popálení. Větší množství gelu WaterJel se nanese na zasažené místo a nechá se působit. Gel jednak zchladí postižené místo a zároveň působí hojivě na pokožku. Čím dříve od popálení se gel na pokožku nanese, tím se dosáhne lepších účinků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

S tímto chladivým gelem na popáleniny jste připraveni na možné nenadálé nehody.

Každých 17 vteřin se někdo opaří nebo popálí, tyto úrazy nejsou většinou velkého rozsahu, ale mohou zbůsobit postiženým osobám vážné následky.

Oběti jsou většinou děti, starší lidé a osoby se zdravotním postižením.

Zaměstnanci jsou největší rizikovou skupinou a patří sem např. elektrikáři, zaměstnanci chemiček a nebo zaměstnanci v gastronomii.

Okamžitá první pomoc při popáleninách.

  • rychlá úleva při popáleninách
  • chladí a zklidňuje
  • zabraňuje infekci

Objem: 120 ml

Aplikace 
Vytlačte větší množství gelu a naneste přiměřenou vrstvu na postižené místo. Nevtírejte do kůže. Gel je účinnější při nanesení v silné vrstvě a ponechání na kůži po dobu minimálně 30 minut. Nanášejte tak často, jak to bude nezbytné. V případě potřeby nanesený gel překryjte.
 
Důležité upozornění – tento produkt je zdravotnický prostředek, čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Popáleninové gely a krytí
Hmotnost: 0.1 kg
Evidenční číslo SÚKL: 00507733
Zdravotnický prostředek, míra zdravotního rizika: llb

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: