Bexamed

67
1464116714641

Stránka 1 z 2 - 20 položek celkem

   
 • bez n zvu 2 6 Akce Novinka Kód: 1001-20601043
  Kožní popisovač Skin Marker sterilní
  Do 10 dnů

  Sterilní kožní popisovač (značkovač) Surgical Skin Marker je opatřený neškrábavým hrotem. Kožní popisovač Surgical Skin Marker vytváří linku o šířce 1-1,5 mm dle náklonu hrotu. Popisovač kůže Surgical Skin Marker je určený pro chirurgické značení na neporušené kůži. Kožní popisovač pomáhá předcházet špatnému chirurgickému zákroku tím, že umožňuje správné umístění místa k provedení chirurgického výkonu. Kuželový hrot kožního popisovače Skin Marker Surgical umožňuje všestrannost značek. Sterilní pro operační chirurgické zákroky.
   

  55 Kč bez DPH
  67 Kč
     
  Značka: Bexamed
 • wick shears 1 Kód: 4127
  Záchranářské nůžky WickShears 7,25
  do 5 dnů

  Nůžky Wick jsou vyrobeny z nerezavějící oceli z anodizovaným povrchem, který zvyšuje jejich odolnost. Nůžky Wisk mají jednu stranu branže opatřeny drobnými zoubky, které brání vyklouznutí stříhaného předmetu. Plastová červená rukojeť zlepšuje a zrychluje identifikaci nástroje v transportní brašně či batohu. Zaoblená špička nůžek Wick brání poranění pacieta.


  179 Kč bez DPH
  217 Kč
     
  Značka: Bexamed
 • bexatec pouzdro na n stroje open gurtelholster front pln image Kód: N190285
  Pouzdro na nástroje BexaTEC
  Do 3 dnů

  BexaTEC pouzdro na nástroje je dodáváno v černé barvě. Bexatec pouzdro na nástroje lze připnout díky důmyslnému systému upínání k opasku nebo k molle vazbě na batozích. BexaTec pouzdro je vhodné pro umístění základních zdravotnických nástrojů, které chcete mít po ruce. Pouzdro Bexatec má dostatečný prostor pro uložení nástrojů jako jsou např. nůžky, diagnostická svítilna, peán, pinzeta, rukavice, pero apod. Pouzdro na nástroje BexaTec má na své zadní straně dva popruhy, díky kterým pouzdro upevníte na jakýkoliv opasek. Pásek na přední straně pouzdra BexaTec zabraňuje vypadnutí peánů nebo jiných volných předmětů. Extra kapsa na přední straně poskytuje další úložný prostor.


  259 Kč bez DPH
  313 Kč
     
  Značka: Bexamed
 •  
 • 21slvnal0fl. ac Kód: 4772
  Magnetická oční pinzeta - Eye Magnet
  do 5 dnů

  Magnetická oční pinzeta je drobný pomocník speciálně navržený pro využití v taktickém nebo vojenském prostředí.
  Pinzeta obsahuje 3 části - dutou rukojeť, 1 konec se silným magnetem, 1 konec s nylonovou smyčkou .
  Oba konce lze odšroubovat a uložit do duté rukojeti


  369 Kč bez DPH
  447 Kč
     
  Značka: Bexamed Záruka: 2 roky
 • napln standard Kód: 3806
  Náplň do lékárničky STANDARD
  Do 10 dnů

  Náhradní náplň do lékárničky STANDARD vyhovuje požadavkům pro vybavení lékárničky v domácnostech, menších firmách nebo organizacích s běžnou mírou rizika, např. kanceláře, rekreační sportovní zařízení, hotely atd.


  578 Kč bez DPH
  699 Kč
     
  Značka: Bexamed Záruka: 2 roky
 • Manuální tonometr - aneroidní tlakoměr PREMIUM II Kód: 1196521
  Manuální tonometr - aneroidní tlakoměr PREMIUM II
  Do 3 dnů

  622 Kč bez DPH
  753 Kč
     
  Značka: Bexamed
 •  
 • n180014 free 02 shop Kód: 1196416
  Brašna Bexatec Waterstop Free
  Do 3 dnů

  Malá zdravotnická brašna určená pro základní vybavení zdravotníků. Je vyrobena z pevného, voděodolného materiálu, zapínání se na pevné zipy, uvnitř polstrované oddělené kompartmenty pro uložení zdravotnického materiálu. Materiál je postaven na technologii Teflon Shield WaterStop, která zajišťuje nepropustnou ochrannou vrstvu proti vodě, prachu a jiným částicím


  1 055 Kč bez DPH
  1 276 Kč
     
  Značka: Bexamed
 • bez n zvu 33 Kód: 1196402
  Bexatec Water Stop Pro Small Edt. batoh
  Do 3 dnů

  Bexatec Water Stop Pro Small Edt. batoh

  Bexatec Water Stop Pro Small Edt. batoh je variabilní batoh s trojicí vnitřních kapes a poutky na nástroje. Odolný a voděodolný materiál s technologií Water Stop, velká přední kapsa s organizérem, červené barevné provedení, reflexní prvky.

  1 115 Kč bez DPH
  1 349 Kč
     
  Značka: Bexamed
 • Přilba KASK PLASMA AQ Kód: WHE00008.201 - BILA
  Přilba KASK PLASMA AQ
  Do 3 dnů

  Přilba Kask Plasma AQ je výborně padnoucí pracovní přilba certifikovaná dle EN 397 pro výškové práce a záchranáře. Jedná se o odvětranou přilbu v jedné univerzální velikosti s podbradním páskem, osazenou klipy pro připevnění čelové svítilny. Přilba je kompatibilní s obličejovým štítem Kask Visor V2 a celoobličejovým štítem Kask Visor FF. Je možné k ní připojit mušlové chrániče sluchu Kask, i jiné typy. Pro připojení sluchátek je nutné použít adaptér Kask. Přilba Kask Plasma AQ se vyrábí v devíti barevných variantách. Primárně je určená pro pracovníky ve výškách, velmi oblíbená je také mezi hasiči – lezci.


  1 508 Kč bez DPH
  1 825 Kč
  Značka: Bexamed Záruka: 2 roky
 •  
 • nio intraose ln jehla modr nio a Akce Novinka Kód: 3276
  NIO-A - intraoseální jehla pro dospělé 15G
  Do 3 dnů

  NIO - poloautomatická intraoseální nastřelovací jehla pro zajištění bezpečného, rychlého a velmi snadného přístupu během cca 10 vteřin. NIO intraoseální jehla je zcela nové taktické provedení jehly pro intraoseální aplikaci léků a tekutin do krevního řečiště v oblasti proximální části tibie a humeru. Jednoduché a rychlé provedení vpichu pomocí zdokonaleného mechanizmu se zásadním omezením možného stresu během aplikace. NIO-A - je intraoseální jehla v modré barvě určená pro dospělé pacienty. Když potřebujete okamžitý cévní přístup, můžete si být jisti, že NIO-A intraoseální jehla je kompletní pomůcka se všemi potřebnými součástmi a je připravena k okamžitému použití. NIO intraoseální jehla se vyznačuje zvýšenou bezpečností použití, jehlu není možné bezděčně aktivovat. Bezpečnostní mechanismus NIO se skládá ze dvou pojistek - 1. Otočná pojistka
  zabraňuje náhodnému aktivaci jehly a za 2. požadovaný mechanismus jehly se aktivuje současným zatlačením jehly proti kosti a vytažením spouště. NIO-A je nejrychlejší, nejspolehlivější intraoseální zdravotnický prostředek pro okamžité získání intravaskulárního přístupu u dospělých pacientů. Intraoseální jehla NIO-A nevyžaduje žádné vrtání, žádné baterie, žádné další dodatečné součásti.


  2 300 Kč bez DPH
  2 783 Kč
     
  Značka: Bexamed
 • ked kendrick extraction device 2 Kód: KED1
  Páteřní dlaha KED
  Do 3 dnů

  Páteřní dlaha KED (Kendrick Extraction Device) je korzet pro vyproštění a imobilizaci páteře. Páteřní dlaha / korzet KED je ideální pro všechny urgentní situace kdy je nezbytné znehybnění zlomenin žeber nebo kostí v pánevní oblastí.. Páteřní dlaha KED je vhodná obzvláště při situacích, kdy jsou oběti zablokované ve vozidlech, zřícených budovách, závalech a jiných nehodách a předpokládá se u nich poranění páteře. Kendrick extraction device dlaha KED se vyznačuje pevností ve vertikálním směru a flexibilitou v horizontálním směru, snadným a intuitivním použítím, které umožnuje rychlou imobilizaci páteře a bezpečné vyproštění. Spony jsou zbarveny pro snadné rozpoznání. Dodávaná páteřní dlaha KED v sadě obsahuje vyprošťovací a upěvňovací korzet, fixační pásky na čelo a bradu, zákrční vycpávku a transportní brašnu. Páteřní korzet KED je RTG průhledný a RTG kompatibilní. KED je jednou zezákladních pomůcek pro záchranné týmy, které jsou první u dopravních nehod.Páteřní dlaha KED je vhodná pro děti i těhotné ženy.


  2 890 Kč bez DPH
  3 497 Kč
     
  Značka: Bexamed Záruka: 2 roky
 • Imobilizér hlavy Kód: 1196489
  Imobilizér hlavy
  do 21 dnů

  3 090 Kč bez DPH
  3 739 Kč
     
  Značka: Bexamed
 •  
 • ultrasaver xxl Novinka Kód: SAN0558X
  UltraSAVER XXL - transportní plachta s nožní kapsou
  Do 3 dnů

  Transportní plachta Ultrasaver XXL je určená pro transport pacientů a to včetně bariatrických. Nosnost plachty ULTRASAVER XXL je 700 kg. Transportní plachta Ultrasaver XXL je vyrobená z UltraPlan materiálu a má 14 držadel. UltraSaver plachta má všitou nožní kapsu, která brání sesuvu pacienta z plachty a je vhodná i pro vložení páteřní desky. Transportní vyprošťovací plachta Ultrasaver XXL je snadno čistitelná a desinfikovatelná. Vyrobeno v Německu
   

  3 200 Kč bez DPH
  3 872 Kč
     
  Značka: Bexamed
 • foldaway stretcher Kód: TP2489
  Skládací záchranná nosítka
  Do 3 dnů

  Skládací záchranná transportní nosítka lze složit podélně a příčně, tak že ve složeném stavu jsou rozměry nosítek pouze 100x20 cm. Tím jsou nosítka velmi snadno přenosná a skladovatelná. Záchranná nosítka se skládají z pevných antikorozních aluminiových tyčí a pevné PVC tkaniny, odolné proti skvrnám. Nehořlavé. Hmotnost nosítek je pouze 6,5 kg Délka při rozložení: 214 cm, délka při složení: 102 cm, šířka při rozložení: 54 cm. Přepravní taška v ceně balení. 2 popruhy zdarma.

  Nosítka jsou certifikována dle EN 1865 : 2000 ( číslo CE certifikátu č. 92/42/EEC ) a plně vyhovují všem potřebám a požadavkům výše uvedených složek záchranných služeb. Na výrobek je vystaveno prohlášení o shodě, podle §12, odst.3, písm. b) zákona č. 22/1997 Sb.

  Základem konstrukce nosítek je systém pevnostních eloxovaných AL trubek, pospojovaný speciálně tvarovanými spojovacími armaturami, šrouby a nýty, jež umožňují velmi rychlé a jednoduché složení a rozložení systému nosítek. Použitý materiál konstrukce chrání tuto před korozí a oxidací. Na namáhaných místech jsou AL trubky ještě zdvojovány vnitřní výztuhou. AL konstrukce je osazena pevnou, omyvatelnou textilií, která bez problému snáší mnohonásobné rozložení a složení nosítek.

  Součástí nosítek jsou i dva vázací popruhy s plastovými spojkami, pro uchycení přepravované osoby po dobu transportu na nosítkách. Přesný způsob rozložení a složení nosítek, včetně uložení v obalu, je zřejmý z přiložených fotografií.
  Konce nosítek jsou osazeny gumovými koncovkami, sloužícími k pevnějšímu úchopu kraje nosítek a v zimních měsících při teplotách pod bodem mrazu izolující kůží na rukou od kovové konstrukce nosítek. Vlastní nosítka jsou složena v transportní tašce pro pohodlné přemisťování na místo použití.


  4 000 Kč bez DPH
  4 840 Kč
     
  Značka: Bexamed Záruka: 2 roky
 • foldaway stretcher Kód: S1F1B
  Skládací záchranná nosítka PLANE
  Do 3 dnů

  Skládací záchranná transportní nosítka v omyvatelném provedení PLANE lze složit podélně a příčně, tak že ve složeném stavu jsou rozměry nosítek pouze 100x20 cm. Tím jsou nosítka velmi snadno přenosná a skladovatelná. Záchranná nosítka se skládají z pevných antikorozních aluminiových tyčí a pevné PVC tkaniny, odolné proti skvrnám. Nehořlavé. Hmotnost nosítek je pouze 6,5 kg Délka při rozložení: 214 cm, délka při složení: 102 cm, šířka při rozložení: 54 cm. Přepravní taška v ceně balení. 2 popruhy zdarma.


  4 500 Kč bez DPH
  5 445 Kč
     
  Značka: Bexamed Záruka: 2 roky
 •  
 • p te n deska 3 popruhy Tip Kód: SE007B1
  Páteřní deska
  Skladem (1 ks)

  Páteřní deska slouží k transportu raněných, u kterých je podezření na poranění páteře. Páteřní deska je vyrobena z jednoho kusu pevného plastu, který je vyplněný polyuretanovou pěnou. Deska je omyvatelná. Hladký povrch páteřní desky se zdrsněním v uchopových částech. Deska je 100% RTG průsvitná, je vyrobena bez kovových komponentů. Deska plave na vodě.


  4 835 Kč bez DPH
  5 850 Kč
     
  Značka: Bexamed
 • x line web zep edu Kód: 1196405
  Bexatec X-Line Plane 84l
  Do 3 dnů

  4 950 Kč bez DPH
  5 989 Kč
     
  Značka: Bexamed
 • alutrans Akce Novinka Kód: B2AL
  Páteřní deska ALUTrans - hliníková skládací
  Do 3 dnů

  ALUTrans dvoudílná skládací páteřní deska, která je vyrobana z hliníku. Hliníková páteřní deska ALUTrans je je určena pro transport pacientů. Díky skládacímu systému je deska velmi skladná. Hliníková konstrukce skládací desky ALUTrans zajišťuje lehkost a snadnou manipulovatelnost. ALUTrans páteřní skládací deska má nosnost 159 kg. ALUTrans sládací hliníková deska se dodává včetně dvou fixačních popruhů na pacienta.


  6 450 Kč bez DPH
  7 805 Kč
     
  Značka: Bexamed
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 20 položek celkem