Bexamed

67
78051677805

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

   
 • bez n zvu 2 6 Akce Novinka Kód: 1001-20601043
  Kožní popisovač Skin Marker sterilní
  Do 10 dnů

  Sterilní kožní popisovač (značkovač) Surgical Skin Marker je opatřený neškrábavým hrotem. Kožní popisovač Surgical Skin Marker vytváří linku o šířce 1-1,5 mm dle náklonu hrotu. Popisovač kůže Surgical Skin Marker je určený pro chirurgické značení na neporušené kůži. Kožní popisovač pomáhá předcházet špatnému chirurgickému zákroku tím, že umožňuje správné umístění místa k provedení chirurgického výkonu. Kuželový hrot kožního popisovače Skin Marker Surgical umožňuje všestrannost značek. Sterilní pro operační chirurgické zákroky.
   

  55 Kč bez DPH
  67 Kč
     
  Značka: Bexamed
 • bexatec pouzdro na n stroje open gurtelholster front pln image Kód: N190285
  Pouzdro na nástroje BexaTEC
  Do 3 dnů (3 ks)

  BexaTEC pouzdro na nástroje je dodáváno v černé barvě. Bexatec pouzdro na nástroje lze připnout díky důmyslnému systému upínání k opasku nebo k molle vazbě na batozích. BexaTec pouzdro je vhodné pro umístění základních zdravotnických nástrojů, které chcete mít po ruce. Pouzdro Bexatec má dostatečný prostor pro uložení nástrojů jako jsou např. nůžky, diagnostická svítilna, peán, pinzeta, rukavice, pero apod. Pouzdro na nástroje BexaTec má na své zadní straně dva popruhy, díky kterým pouzdro upevníte na jakýkoliv opasek. Pásek na přední straně pouzdra BexaTec zabraňuje vypadnutí peánů nebo jiných volných předmětů. Extra kapsa na přední straně poskytuje další úložný prostor.


  259 Kč bez DPH
  313 Kč
     
  Značka: Bexamed
 • napln standard Kód: 3806
  Náplň do lékárničky STANDARD
  Do 10 dnů

  Náhradní náplň do lékárničky STANDARD vyhovuje požadavkům pro vybavení lékárničky v domácnostech, menších firmách nebo organizacích s běžnou mírou rizika, např. kanceláře, rekreační sportovní zařízení, hotely atd.


  578 Kč bez DPH
  699 Kč
     
  Značka: Bexamed Záruka: 2 roky
 •  
 • Tlakoměr PREMIUM II Kód: 1196521
  Tlakoměr PREMIUM II
  Skladem (1 ks)

  622 Kč bez DPH
  753 Kč
     
  Značka: Bexamed
 • n180014 free 02 shop Kód: 1196416
  Brašna Bexatec Waterstop Free
  Do 3 dnů

  Malá zdravotnická brašna určená pro základní vybavení zdravotníků. Je vyrobena z pevného, voděodolného materiálu, zapínání se na pevné zipy, uvnitř polstrované oddělené kompartmenty pro uložení zdravotnického materiálu. Materiál je postaven na technologii Teflon Shield WaterStop, která zajišťuje nepropustnou ochrannou vrstvu proti vodě, prachu a jiným částicím


  1 055 Kč bez DPH
  1 276 Kč
     
  Značka: Bexamed
 • bez n zvu 33 Kód: 1196402
  Bexatec Water Stop Pro Small Edt. batoh
  Do 3 dnů (1 ks)

  Bexatec Water Stop Pro Small Edt. batoh

  Bexatec Water Stop Pro Small Edt. batoh je variabilní batoh s trojicí vnitřních kapes a poutky na nástroje. Odolný a voděodolný materiál s technologií Water Stop, velká přední kapsa s organizérem, červené barevné provedení, reflexní prvky.

  1 115 Kč bez DPH
  1 349 Kč
     
  Značka: Bexamed
 •  
 • nio intraose ln jehla modr nio a Akce Novinka Kód: 3276
  NIO-A - intraoseální jehla pro dospělé 15G
  Do 3 dnů

  NIO - poloautomatická intraoseální nastřelovací jehla pro zajištění bezpečného, rychlého a velmi snadného přístupu během cca 10 vteřin. NIO intraoseální jehla je zcela nové taktické provedení jehly pro intraoseální aplikaci léků a tekutin do krevního řečiště v oblasti proximální části tibie a humeru. Jednoduché a rychlé provedení vpichu pomocí zdokonaleného mechanizmu se zásadním omezením možného stresu během aplikace. NIO-A - je intraoseální jehla v modré barvě určená pro dospělé pacienty. Když potřebujete okamžitý cévní přístup, můžete si být jisti, že NIO-A intraoseální jehla je kompletní pomůcka se všemi potřebnými součástmi a je připravena k okamžitému použití. NIO intraoseální jehla se vyznačuje zvýšenou bezpečností použití, jehlu není možné bezděčně aktivovat. Bezpečnostní mechanismus NIO se skládá ze dvou pojistek - 1. Otočná pojistka
  zabraňuje náhodnému aktivaci jehly a za 2. požadovaný mechanismus jehly se aktivuje současným zatlačením jehly proti kosti a vytažením spouště. NIO-A je nejrychlejší, nejspolehlivější intraoseální zdravotnický prostředek pro okamžité získání intravaskulárního přístupu u dospělých pacientů. Intraoseální jehla NIO-A nevyžaduje žádné vrtání, žádné baterie, žádné další dodatečné součásti.


  2 300 Kč bez DPH
  2 783 Kč
     
  Značka: Bexamed
 • Imobilizér hlavy Kód: 1196489
  Imobilizér hlavy
  Do 3 dnů

  3 090 Kč bez DPH
  3 739 Kč
     
  Značka: Bexamed
 • ultrasaver xxl Novinka Kód: SAN0558X
  UltraSAVER XXL - transportní plachta s nožní kapsou
  Do 3 dnů

  Transportní plachta Ultrasaver XXL je určená pro transport pacientů a to včetně bariatrických. Nosnost plachty ULTRASAVER XXL je 700 kg. Transportní plachta Ultrasaver XXL je vyrobená z UltraPlan materiálu a má 14 držadel. UltraSaver plachta má všitou nožní kapsu, která brání sesuvu pacienta z plachty a je vhodná i pro vložení páteřní desky. Transportní vyprošťovací plachta Ultrasaver XXL je snadno čistitelná a desinfikovatelná. Vyrobeno v Německu
   

  3 200 Kč bez DPH
  3 872 Kč
     
  Značka: Bexamed
 •  
 • Nožní odsávačka AEROsuc® VacUp Kód: 1200125
  Nožní odsávačka AEROsuc® VacUp
  Do 3 dnů

  3 500 Kč bez DPH
  4 235 Kč
     
  Značka: Bexamed
 • p te n deska 3 popruhy Tip Kód: 1196488
  Páteřní deska
  Do 10 dnů

  Páteřní deska slouží k transportu raněných, u kterých je podezření na poranění páteře. Páteřní deska je vyrobena z jednoho kusu pevného plastu, který je vyplněný polyuretanovou pěnou. Deska je omyvatelná. Hladký povrch páteřní desky se zdrsněním v uchopových částech. Deska je 100% RTG průsvitná, je vyrobena bez kovových komponentů. Deska plave na vodě.


  4 835 Kč bez DPH
  5 850 Kč
     
  Značka: Bexamed
 • x line web zep edu Kód: 1196405
  Bexatec X-Line Plane 84l
  Do 3 dnů

  4 950 Kč bez DPH
  5 989 Kč
     
  Značka: Bexamed
 •  
 • alutrans Akce Novinka Kód: B2AL
  Páteřní deska ALUTrans - hliníková skládací
  Do 3 dnů

  ALUTrans dvoudílná skládací páteřní deska, která je vyrobana z hliníku. Hliníková páteřní deska ALUTrans je je určena pro transport pacientů. Díky skládacímu systému je deska velmi skladná. Hliníková konstrukce skládací desky ALUTrans zajišťuje lehkost a snadnou manipulovatelnost. ALUTrans páteřní skládací deska má nosnost 159 kg. ALUTrans sládací hliníková deska se dodává včetně dvou fixačních popruhů na pacienta.


  6 450 Kč bez DPH
  7 805 Kč
     
  Značka: Bexamed

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem