Tlakoměr ERKAMETER 125 PRO

Kód: 411.20493
Značka: ERKA
9 768 Kč 8 073 Kč bez DPH
1 měsíc

Nové moderní profesionální měření krevního tlaku 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Erkameter 125 PRO

 

ERKA jako průkopník v měření krevního tlaku po dobu 125 let podporuje miliony lékařů po celém světě v jejich každodenní práci. Tyto zkušenosti, založené na důvěře našich uživatelů, jsme spojili do inovativního digitálního tlakoměru pro lékaře. Absolutní přesnost, nejnovější vědecké metody měření - ověřené podle přísného protokolu Evropské společnosti pro hypertenzi (ESH) - a dokonalé designy: to je Erkameter 125 PRO. 

Jednotlivé metody měření RAPID, ADVANCED a CLASSIC se navzájem doplňují a byly vyvinuty v úzkém souladu s doporučeními ESH a každodenními požadavky každodenní lékařské praxe. Erkameter 125 PRO spolehlivě detekuje vznikající pohybové artefakty. 

Využijte bezplatnou záruku XXL - kromě předpokládané záruky 2 roky - 3 roky navíc. Zaregistrujte své zařízení na www.erka.org/en/xxl-guarantee, abyste dosáhli celkové záruční ochrany tohoto produktu 5 let.

 

Lékařsky přesná měření krevního tlaku podle nejnovějších doporučení Evropské společnosti pro hypertenzi (ESH):

pomocí kombinovaných režimů měření Automatický a Manuální Erkameter 125 PRO přísně implementuje standardy ESH a zaručuje kdykoli spolehlivé a lékařsky relevantní hodnoty měření v profesionální diagnostice .

 

JAK PŘESNÝ JE Erkameter 125 PRO ?
 

Erkameter 125 PRO je ověřený nezávislou zkušební laboratoří podle standardů Evropské společnosti pro hypertenzi a dosáhl nejlepších známek ohledně přesnosti měření ve srovnání se všemi ostatními místně testovanými přístroji pro měření krevního tlaku.

 

JAKÁ JE VÝHODA ABSOLUTNĚ PŘESNÉHO MĚŘENÍ Erkameter 125 PRO ?

Systematická chyba měření od - / + 5 mmHG přehlíží potřebu léčby nebo vede k nesprávné  léčbě u významných skupin pacientů. Přesné měření Erkameter 125 PRO vytváří důvěru v naměřené hodnoty a tím zpřesňuje diagnostiku a terapii.

 

PROČ JE PŘESNÉ A REPRODUKOVATELNÉ MĚŘENÍ KREVNÍHO TLAKU VELMI DŮLEŽITÉ?
 

Různé vědecké studie ukazují, že i snížení krevního tlaku o 5-6 mmHg je relevantní terapeutický úspěch, rozdíly v tomto rozsahu však musí být možné spolehlivě určit z měřiče!

 

JAK MŮŽE MyERKA MINIMALIZOVAT POTENCIÁLNÍ CHYBU MĚŘENÍ KREVNÍHO TLAKU?
 

Různé vědecké studie prokázaly negativní vliv na kvalitu měření krevního tlaku způsobený chybami při čtení a dokumentaci naměřených hodnot . Pomocí myERKA lze elektronicky měřené hodnoty krevního tlaku velmi snadno přenášet, ukládat a komentovat.

 

REŽIMY MĚŘENÍ KREVNÍHO TLAKU
 

Erkameter 125 PRO nabízí výběr ze tří režimů měření krevního tlaku: 


režim RAPID - pro jednotlivá měření

režim ADVANCED - pro měření v souladu s pokyny Evropské společnosti pro hypertenzi (ESH). Tyto režimy měření jsou automatické a třetí je manuální: auskultační režim CLASSIC, kde se používá stetoskop.

režim CLASSIC - auskultační režim s použitím stetoskopu

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Napájení: lithium-iontová dobíjecí baterie 
Rozměry: 133 mm x 70 mm x 25 mmS
Hmotnost: přibližně 180 gr. 
Displej: digitální displej 
Paměť: 500 odečtů pro každý režim 
měření Metoda měření: oscilometrická 
Rozšířená záruka XXL: 3 roky, zdarma

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální tlakoměry pro náročné uživatele
Záruka: 2 roky